НАВІЩО ВАМ КОНСПЕКТ
Нам задали законспектувати статтю по зарубіжній літературі за додаткові бали. Я, як та, яка хоче всім подобається, не замислюючись, вирішила зробити завдання, тим більше, що стаття цікава.
На першому курсі я купила книжечку на 50 сторінок, а може, менше, про те, як правильно робити конспекти: я вже навчилася робити розпізнавальні знаки на полях, доставляти словам хвостики замість закінчень та малювати суть інформації схемами. Тому, уявіть, з яким задоволенням я помістила 22 сторінки тексту з інтернету на 3 сторінки мого зошиту. Я уявляла як мене хвалитиме викладачка за те що так гарно структурувала матеріал та законспектувала на совість. А додатковий бал був моєю мотивацією робити все ще більш креативно , але натомість викладачка обурилася, де продовження.
Тут лише 3 сторінки тексту, і мені нічого не зрозуміло.
Ну, дивіться, я все - все головне записала і можу вам розповісти всю статтю з цього конспекту. Я ж законспектувала для себе. Має бути багато написано. Ось, у одногрупників цілий зошит списаний - одразу зрозуміло, що матеріал прочитаний. Вони прямо всю статтю написали. А твою роботу я не приймаю, це не те, що треба. В голові пролунали матюки, але зовні я мило посміхнулася. Я перероблю.
Наша викладачка ну дуже любила писанину і обов'язковим завданням було вести читацький щоденник. "Пишіть туди важливі цитати, позначки собі і все, що допоможе вам зрозуміти твір і відповісти на парі".
Уявіть собі, (а якщо ви вчилися зі мною на потоці, то згадайте) як багато часу займає читати твір та виписувати важливі цитати у своїй? Коли крім цього ще купа пар треба зробити. Я виписувала собі найважливіші цитати і мій читацький щоденник допомагав мені на парах.