0
Про школу та підхід

закохуємо в англійську

Про школу

Онлайн школа ШО? School

Онлайн вивчення англійської дозволяє займатися там, де вам зручно, в будь-який час і погоду, незважаючи на пандемію та локдаун. Ви просто заходите в скайп та цілу годину спілкуєтесь з викладачем на цікаві для вас теми. Викладач м'яко виправляє вас та пояснює простою мовою граматику, нові слова та фрази, щоб ваша англійська стала красивішою та живою.

Навчання відбувається шляхом повторення в схожих патернах (шаблонних реченнях), щоб наші студенти повністю зрозуміли та запам'ятали матеріал.

АЛЕ, для вас буде просто здаватися що ми мило говоримо та час від часу щось виправляємо та повторюємо. Так ви залишаєтесь розслабленим на занятті та вивчаєте мову природним і простим шляхлом.

Багато наших студентів радять наші заняття своїм друзям та близьким, адже аналогів наших теплих розмовних занять без книжок, з граматикою на пальцях, на ринку просто немає. Та і ціни за індивідуальні заняття в нас як за групові ( ми формат групових занять не любимо, тому що всі студенти дуже стидаються говорити і почуваються некомфортно.)

Зрозумівши логіку мови та повторивши нові слова та граматику у своїй розмові, ви зможете без проблем спілкуватися нею усно та письмово. Ми пояснюємо складне простими словами, використовуючи конкретні приклади з життя. А наші викладачі створюють дружню атмосферу вже з пробного уроку, тому, вам точно захочеться залишитися з нами.

Замість тисячі слів - забронюйте для себе зручний час та день для пробного заняття та переконайтеся що ви можете говорити англійською, вам просто треба трошки практики та правильне пояснення.

Наш підіхід

Підхід школи до навчання

Безкоштовні пробні заняття

Власна програма

Підготовка до складання іспиту

01/03
Метод

Підхід та Метод асоціацій

Під час занять в нашій школі ваш словниковий запас та впевненість швидко зростає завдяки методу асоціацій.

Ми працюємо по лише одній програмі: нуль підручників, комунікативна методика (ми розмовляємо на уроці), пояснюю граматику по ходу, буквально на пальцях.

Ми любимо дітей, дружимо з ними і заохочуємо їх говорити англійською на цікаві для них теми, щоб вчили живу мову із задоволенням. (Так, таке можливо)

Ми закохуємо в іноземні мови, навіть якщо вас до цього ви ніколи не говорили та полишали усі спроби практикувати мову.

практика та результат • практика та результат • практика та результат • практика та результат
практика та результат • практика та результат • практика та результат • практика та результат
Корисні матеріали

Завантажуйте граматичний гайд з усіх часівз простим поясненням

завантажити pdf файл
Душа школи

Засновниця
Засновниця

Я Яна, і це я ставлю для вас пробні уроки з нашими супер викладачами

Я педагог філолог і цікавлюся способами, як краще запам'ятовувати інформацію та як правильно навчатися. В студентстві я створила проект з викладання англійської HUMANities, в якому експериментувала з методами викладання. Тож, я та інші викладачі проекту навчали живої мови та граматики, лише коли учень робив помилку. Тоді ми, викладачі, пояснювали, чому саме так говорити невірно та як правильно це сказати. І звісно, для ідеального запам'ятовування та розуміння, закріплювали тим, що вживали нову граматику або нові слова в декількох схожих прикладах. Наразі, такий підхід ми використовуємо і в ШО School, додаючи найдієвіші методи для навчання. Діток та дорослих ми вчимо нових слів по методу асоціацій (мнемотехніці), а також, віримо в те що дружні відносини в навчанні прискорюють процес, тому вже з пробного уроку створюємо дружню атмосферу.

Якщо забрати у мене інгліш - моя батарейка сяде!

Історія

Якщо забрати у мене інгліш - моя батарейка сяде, тому я весь час щось вигадую. А ще я прям кайфую, коли доводжу клієнтам на пробному занятті, що вони, виявляються, можуть говорити (реакція безцінна). Мені подобається викладати, я дружу з усіма викладачами школи і клієнтами. Навчати граматику на пальцях, ліктях і хайлайтерах між пальцями (так я показую, де закінчення в слові) - це прям my cup of tea (моя справа життя).

Підхід

Для школи я записала курси з базової та складної граматики, запустила 6 потоків дівчачого розмовного курсу Girls Talk, для всіх клієнтів школи написала гайд по всім граматичним часам (можна скачати на сайты), регулярно роблю тренування інглійської у себе в Сторіс і веду тік ток (дуже стараюсь).

Кожен раз, коли ви відкладаєте пробний урок, ми сумуємо!

Кожен раз, коли ви відкладаєте пробний урок, ми сумуємо!

Phone

Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних

Instagram

Більше в моєму Instagram

Перейти в профіль @yana.sho
shoschool instagram image
shoschool instagram image
shoschool instagram image
shoschool instagram image
shoschool instagram image
shoschool instagram image
shoschool instagram image
shoschool instagram image